Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Hotel Kumköy Beach & Spa

Hotel Kumköy Beach & Spa - poloha:

Turecko , Antalya - Side, Manavgat

Luxusný hotel Kumköy Beach & Spa postavený v roku 2006 sa nachádza v stredisku Manavgat pri nádhernej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Od centra mesta je vzdialený 9 km a od letiska v Antalyi 60 km.

Hotel Kumköy Beach & Spa - poloha:

Luxusný hotelový komplex Kumköy Beach & Spa je postavený priamo pri unikátnej pláži. Hostia majú k dispozícii hlavnú reštauráciu, bar v lobby, pri bazéne a na pláži, 5 reštaurácií a la carte, cafe bar, vínny bar, snack a disco bar. V areáli hotela sa nachádzajú dva veľké vonkajšie a dva kryté bazény (plavecký a detský), detské ihrisko, fitnes centrum, TV a video miestnosti, diskotéka, sauna, turecký kúpeľ, masáž, kaderníctvo, zdravotné stredisko, nákupná galéria. Pri pláži sa nachádza stredisko vodných športov, v areáli hotela ďalšie možnosti na športovanie - tenisové kurty, stolný tenis, biliard, šípky, lukostreľba, plážový volejbal, vodné pólo a pod.  V hoteli Kumköy Beach & Spa zabezpečuje voľnočasové aktivity v miniklube (4-12 r.) a junior klube (13-16 r.) medzinárodný animačný tím spolu s animátormi Klubu Markíza.

Hotel Kumköy Beach & Spa - ubytovanie:

V 2-lôžkových klimatizovaných izbách s možnosťou 1 prístelky, s vlastným sociálnym zariadením, so sušičom na vlasy, TV SAT, rýchlovarnou kanvicou, telefónom, trezorom a minibarom (v rámci all inclusive denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi a pivom). K dispozícii je viacero typov rodinných izieb: rodinná izba typu A v hlavnej budove– jedna miestnosť, opticky oddelená polstenou, poschodové postele pre deti, 1 kúpeľňa,
rodinná izba typu C v hlavnej budove – dve miestnosti , oddelené dverami, z toho je jedna miestnosť prechodová, 2 kúpeľne,
rodinná izba de luxe v apartmánových domoch - dve samostatné miestnosti, oddelené dverami a chodbou, 2 kúpeľne.

Hotel Kumköy Beach & Spa - Stravovanie:

All inclusive extra - jedlo sa servíruje formou bufetu - raňajky, neskoré raňajky, obed, popoludňajšia káva a čaj s koláčmi a zmrzlinou, večera, neskorá večera, nealkoholické a kvalitné miestne alkoholické nápoje sú podávané počas celého dňa.

Hotel Kumköy Beach & Spa - hodnotenie:

V hoteli Kumköy Beach & Spa čaká exkluzívna dovolenka pre najnáročnejších klientov.

Hotel Kumköy Beach & Spa - www adresa:

www.kumkoybeachresort.com

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo