Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Hotel Kumköy Beach & Spa

Hotel Kumköy Beach & Spa - poloha:

Turecko , Antalya - Side, Manavgat

Luxusný hotel Kumköy Beach & Spa postavený v roku 2006 sa nachádza v stredisku Manavgat pri nádhernej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Od centra mesta je vzdialený 9 km a od letiska v Antalyi 60 km.

Hotel Kumköy Beach & Spa - poloha:

Luxusný hotelový komplex Kumköy Beach & Spa je postavený priamo pri unikátnej pláži. Hotel je známy vynikajúcimi službami a patrí medzi najlepšie v Turecku. Hostia majú k dispozícii recepciu s lobby a Wi-Fi pripojením zdarma, hlavnú reštauráciu, lobby bar, bar pri bazéne a na pláži, 5 reštaurácií á la carte, cafe bar, cukráreň, vínny bar, snack bar, diskotéku, zdravotné stredisko, nákupnú galériu a internetový kútik (za poplatok). V areáli hotela sa nachádzajú dva veľké vonkajšie bazény, vodné šmýkačky a tobogány pre dospelých aj deti, detské ihrisko. Pri pláži sa nachádza stredisko vodných športov (za poplatok). Areál ponúka ďalšie možnosti na športovanie a oddych - tenisové kurty, stolný tenis, biliard, šípky, lukostreľbu, plážový volejbal, vodné pólo, fitnescentrum, 2 kryté bazény (plavecký a detský) a služby wellness centra (za poplatok). Slnečníky, ležadlá a plážové uteráky sú poskytované pri bazéne aj na pláži zdarma. O voľnočasové aktivity a zábavu sa starajú animátori Klubu Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom.

Hotel Kumköy Beach & Spa - ubytovanie:

Ubytovanie j emožné v 2-lôžkových klimatizovaných izbách s možnosťou ubytovania 2 dospelých a 2 detí, s vlastným sociálnym zariadením, so sušičom na vlasy, SAT TV, rýchlovarnou kanvicou, telefónom, trezorom a minibarom (v rámci all inclusive denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi a pivom). K dispozícii sú rodinné izby:

- rodinná izba typu A v hlavnej budove - jedna miestnosť, opticky oddelená polstenou, poschodové postele pre deti, 1 kúpeľňa;

- rodinná izba typu C v hlavnej budove - dve miestnosti, oddelené dverami, z toho je jedna miestnosť prechodová, 2 kúpeľne;

- rodinná izba de luxe v apartmánových domoch - dve samostatné miestnosti, oddelené dverami a chodbou, 2 kúpeľne.

Hotel Kumköy Beach & Spa - Stravovanie:

All inclusive ultra - vynikajúce a kvalitné jedlo sa servíruje formou nadštandartne bohatých bufetových stolov - raňajky, neskoré raňajky, obed, popoludňajšia káva a čaj s koláčmi a zmrzlinou, gözleme, večera, neskorá večera, nočný bufet, nealkoholické a kvalitné miestne alkoholické nápoje sú podávané 24 hodín.

Hotel Kumköy Beach & Spa - hodnotenie:

V hoteli Kumköy Beach & Spa čaká exkluzívna dovolenka pre najnáročnejších klientov.

Hotel Kumköy Beach & Spa - www adresa:

www.kumkoybeachresort.com

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo