Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Hotel Commodore Elite

Hotel Commodore Elite Suites & Spa - poloha a popis:

Turecko, Evrenseki

Luxusný hotel pre dospelých bol otvorený v roku 2012 a nachádza sa pri jednej z najkrajších pieskových pláží Evrenseki, 8 km od letoviska Side, 10 km od mesta Manavgat a 55 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Nákupné centrum Evrenseki je vzdialené 200 m.

Hotel Commodore Elite Suites & Spa - vybavenie:

V exkluzívnom hoteli s kvalitnými službami len pre dospelých (od 18 rokov) je k dispozícii recepcia s lobby, hlavná reštaurácia, 2 a la carte reštaurácie s tureckou a stredomorskou kuchyňou, Elite bistro, café, piano bar, bar pri bazéne, nočný klub, plážový bar. V hoteli sa nachádza zábavný park s bazénom a vodnou šmýkačkou, 2 bazény, 1 mini bazén, mini golf, požičovňa áut, stolný tenis, šípky, biliard.

Hotel Commodore Elite Suites & Spa - pláž:

Krásnu širokú piesočnatú pláž s pozvoľným vstupom do mora delí od hotela len pobrežná promenáda, plážový servis (uteráky, ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži) je poskytovaný bez poplatku, ponuka motorizovaných vodných športov za poplatok.

Hotel Commodore Elite Suites & Spa - ubytovanie:

V dvojlôžkových komfortných izbách s možnosťou prístelky, s vlastným sociálnym zariadením so sušičom na vlasy, balkónom alebo terasou, LCD TV, minibarom, príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, trezorom a WiFi pripojením.
Možnosť ubytovania v izbách so zdieľaným bazénom alebo v suitách.

Hotel Commodore Elite Suites & Spa - stravovanie:

All inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obed, celodenné občerstvenie (šaláty, cestoviny, sendviče, pizza, hot dog), večera, polnočné občerstvenie, čaj, zmrzlina a turecká káva. K dispozícii sú nealkoholické a alkoholické nápoje, teplé nápoje, vybrané druhy koktailov a čerstvé džúsy pri raňajkách.

Hotel Commodore Elite Suites & Spa - šport a zábava:

Športové aktivity (ranná a vodná gymnastika, step aerobik, nordic walking, fitnes joga, pilates), plážový volejbal, tenisový kurt, stredisko vodných športov - kanoe, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, katamarán, jazda na banáne. Na relaxačné vyžitie slúži spa s tureckým kúpeľom, saunou, parným kúpeľom a masážami. Pre hostí sú pripravené atraktívne večerné programy – živá hudba, tanečné a hudobné večery, gala večere.

www:

www.commodoreelite.com

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo