Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Hotel My Home Resort

Hotel My Home Resort - POLOHA

Turecko, Alanya, Avsallar - Fugla

Obľúbený rodinný hotel sa nachádza 100 km od letiska Antalya. Od centra letoviska Avsallar je vzdialený približne 800 m a od centra Alanye približne 22 km. Vodný park Sealanya je od hotela vzdialený asi 2,5 km.

Hotel My Home Resort - PLÁŽ

Piesočnatá pláž, miestami s drobnými okruhliakmi je vzdialená od hotela asi 250 m. Slnečníky a ležadlá sú na pláži k dispozícii bezplatne. Plážový bar ponúka nealkoholické nápoje a v časoch určených hotelom aj snacky a koláčiky. Požičanie plážových osušiek za depozit (10 €), výmena osušiek je spoplatnená

Hotel My Home Resort - IZBY

Účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou s WC, LCD SAT TV, telefónom, minibarom (denne dopĺňaný - 1,5l fľaša vody), sušičom na vlasy, balkónom a trezorom (za poplatok). Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii priestrannejšie dvojizbové apartmány za príplatok.

Hotel My Home Resort - VYBAVENIE HOTELA

Hotel pozostáva z troch blokov, k dispozícii má vstupnú halu s recepciou, hlavnú reštauráciu, dve Á la carte reštaurácie, bary, Wi-Fi pripojenie v lobby zdarma, saunu, turecké kúpele, fitnes, za poplatok sú masáže, služby kaderníka a internetový kútik. V hoteli sa nachádzajú dva vonkajšie bazény (slnečníky a ležadlá zadarmo), detský bazén a bazén s tromi toboganmi (určité hodiny). Športové aktivity počas dňa: vodný aerobik, boccia, plážový volejbal, vodné pólo, šípky, mini golf. Večer: program v amfiteátri, hry, súťaže a vo vybrané dni aj živá hudba a disko (nápoje za poplatok).

Hotel My Home Resort - STRAVOVANIE

All inclusive

raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov • neskoré raňajky • ľahké občerstvenie počas dňa • poobede káva, čaj a koláčiky • nočná polievka • miestne nealkoholické a alkoholické nápoje podľa zvyklostí hotela • jedna večera za pobyt v á la carte reštaurácii • športové a zábavné programy • nealkoholické nápoje a snacky v plážovom bare

Hotel My Home Resort - www:

www.myhomehotels.com

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo