Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Zo špičky talianskej čižmy na Sicíliu

Taliansko
Poznávacie zájazdy

Popis hotela Termíny RecenziePopis poznávacieho zájazdu: Zo špičky talianskej čižmy na Sicíliu

8- dňový letecký zájazd (s pobytom pri mori)

Ubytovanie:
             7 x v hoteli ***
Stravovanie
:            7 x polpenzia

Cena zahŕňa: Leteckú dopravu na trase Bratislava – Lamezia Terme – Bratislava, autokarovú dopravu počas pobytu, 7x ubytovanie v hoteli 3* s polpenziou, sprievodcu CK.
Cena nezahŕňa: Vstupy, fakultatívne výlety a komplexné cestovné poistenie.

Poznámka: Odporúčame doobjednať si 2. týždeň pobytu pri mori v niektorom hoteli z našej ponuky, prípadne si doobjednať pobyt v hoteli vyššej kategórie.
Povinné doplatky: Servisné poplatky 150 EUR.
Ostatné doplatky: Za 1/1 izbu 168 EUR, za výlet na Liparské ostrovy 58 EUR.

Program poznávacieho zájazdu: Zo špičky talianskej čižmy na Sicíliu

1. deň: Odlet z Bratislavy do Kalábrie, transfer do hotela, ubytovanie. Individuálne voľno, pobyt na pláži, večera.

2. deň: Raňajky, individuálne voľno, oddych na pláži. Popoludní si vychutnáme výhľad z mysu Capo Vaticano. V mestečku Pizzo sa zastavíme na slávnu Tartufo zmrzlinu a na záver odhalíme starobylú Tropeu, zavesenú na strmom úbočí útesu.

3. deň: Raňajky, individuálne voľno, fakultatívny výlet na Liparské ostrovy, návšteva ostrova Vulcano, kúpanie v sírnych prameňoch alebo na pláži s čiernym pieskom, plavba na ostrov Lipari, okružná jazda autobusom alebo prehliadka mesta, ostrov Stromboli, individuálne voľno, možnosť kúpania.  Návrat na ubytovanie, večera.

4. deň: Raňajky, presun cez Kalábriu do Villa San Giovanni, trajekt na Sicíliu. Krátka zastávka v Messine s návštevou katedrály s najväčším orlojom na svete, prehliadka Taorminy, jedného z najkrajšie položených miest na Sicílii, ubytovanie v okolí Taorminy, večera.

5. deň: Raňajky, celodenný výlet do oblasti Etny, najvyššej a najaktívnejšej sopky Európy. Autobusom sa dopravíme do nadmorskej výšky 1 900 m n. m., možnosť výjazdu lanovkou a terénnymi autami až do výšky 2 900 m n. m. do oblasti lávových polí. Popoludní Gole dell´Alcantara - riečka tečúca kaňonom vyhĺbeným vo vulkanickej hornine, návrat na ubytovanie, večera.

6. deň: Raňajky, odchod na prehliadku Syrakúz, podľa rímskeho konzula Cicera najkrajšieho gréckeho mesta 3. – 5. st. p. n. l., prehliadka antického Neapolisu a starého mesta Ortigia, krátka zastávka v Catanii, so známym rybím trhom, návrat na ubytovanie, večera.

7. deň: Raňajky, presun trajektom zo Sicílie do Kalábrie. Individuálne voľno, oddych na pláži, možnosť kúpania sa v mori, večera.

8. deň: Raňajky. Transfer na letisko. Odlet späť do Bratislavy.

* Zmena programu, letových časov a odletových miest vyhradená.

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo