Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Rím letecky

Taliansko
Poznávacie zájazdy

Popis hotela Termíny Recenzie

Rím letecky


Popis poznávacieho zájazdu: Rím letecky

4- dňový letecký zájazd

V cene: Spiatočná letenka Viedeň - Rím - Viedeň, 3 x ubytovanie v hoteli v centre mesta, 3 x raňajky, služby sprievodcu, poistenie voči insolventnosti CK.
Cena nezahŕňa: Transfer z letiska do centra Ríma a späť, cestovné lístky na MHD v Ríme - cca 16 € (platí sa na mieste), vstupy cca 30 € (platí sa na mieste), jednolôžková izba 100 €, transfer Bratislava - letisko Schwechat - Bratislava 28 €/os., komplexné cestovné poistenie

Povinné príplatky: Pobytová taxa - hotel 1-3 € / noc (závisí od kategórie hotela; platí sa na mieste)

Plánovaný program poznávacieho zájazdu: Rím letecky

1.deň: Odlet z Viedne (transfer z Bratislavy za doplatok) do Ríma , po prílete transfer do centra mesta , ubytovanie. Po ubytovaní možnosť prehliadky nočného Ríma a najznámejších fontán (Fontána di Trevi, nám. Navona s fontánou štyroch riek), nocľah.

2.deň: Raňajky, prehliadka antického Ríma - Forum Romanum, Trajánovo Fórum, Kapitol, Piazza Venezia, pamätník Viktora Emanuela II., Koloseum, kostol Sv. Petra v okovách so sochou Mojžiša od Michelangela, návrat do hotel, nocľah.

3.deň: Raňajky, prehliadka Vatikánu - bazilika Sv. Petra s možnosťou výstupu na kupolu baziliky, odkiaľ sa ponúka prekrásny výhľad na Rím a Vatikán, možnosť prehliadky hrobiek pápežov v bazilike Sv. Petra, fakultatívne prehliadka Vatikánskych múzeí, príp. Anjelsky hrad, popoludní prechádzka Rímom - rímsky Pantheon, Piazza Popollo, Španielske námestie so svetoznámymi španielskymi schodmi a iné, nocľah.

4.deň: Raňajky, dopoludnia možnosť individuálnych nákupov resp. návšteva pamätihodností v blízkosti ubytovania, následne transfer na letisko a odlet do Viedne (transfer do Bratislavy za doplatok).

Zmena programu je vyhradená.

Orientačné ceny vstupov (na mieste): Koloseum a Forum Romanum 12,- € • Vatikánske múzeá 16,- € • metro 1,50 € resp. 6,- € (1-dňový lístok) resp. 16,50 € (3-dňový lístok).

* Ceny vstupov sú orientačné, počas roka sa môžu meniť.

DOPRAVA V RÍME: 1 lístok 1,- EUR/os., jednodňový lístok 4,-EUR/os., trojdňový lístok 11,- EUR/os.

UPOZORNENIE: v rímskych hoteloch sa pri príchode platí v hotovosti City tax vo výške 3,- EUR/os./noc.

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo