Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Tropikárium - Budapešť

Maďarsko
Poznávacie zájazdy

Popis hotela Termíny RecenziePopis zájazdu: Tropikárium - Budapešť

PRE DETI - TERMÍN AJ Z KOŠÍC

1- dňový autokarový zájazd

Cena zahŕňa: Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu CK.
Cena nezahŕňa: Vstupy, komplexné cestovné poistenie.
Ostatné doplatky: Za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.

POZNÁMKA: V termíne 31.5.2014 je odchod a návrat na Slovensko z/do Košíc.

Program zájazdu: Tropikárium - Budapešť

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách, po príchode do Budapešti – pamiatky UNESCO – autokarová prehliadka najdôležitejších pamiatok, pokračovanie do Mestských sadov s možnosťou návštevy lunaparku Vidámpark s obrím kolom a množstvom zaujímavých atrakcií, alebo jednej z najstarších ZOO v Európe, prípadne individuálny vstup do preslávených neobarokových termálnych kúpeľov Széchenyi.
V popoludňajších hodinách odchod do Tropikária – najväčšieho stredoeurópskeho morského akvária, kde zažijeme neopakovateľnú atmosféru tropického sveta, uvidíme exotické zvieratá a zblízka môžeme pozorovať podmorský svet. Hlavnou atrakciou je 1,6 mil. litrové žraločie akvárium s 11 m dlhým vyhliadkovým tunelom. Obdivovať môžeme až dvojmetrových tigrovaných či hnedých žralokov pochádzajúcich z Floridy, ktoré patria medzi 10 najnebezpečnejších druhov.
Ďalšou nemenej zaujímavou atrakciou je prales, v ktorom zažijeme autentickú tropickú klímu. Medzi obrovskými tropickými porastmi sa náhle zotmie, blýska, hrmí a počas 2 minút začne padať tropický vlažný dážď. Obdivovať môžeme exotické vtáctvo, najmenšie opice sveta, aligátory, žraloky, hady, jaštery, pavúky, koralové útesy a iné.
Vo večerných hodinách návrat na Slovensko.

* Zmena programu vyhradená.

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo