Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Írsky evergreen lietadlom

Írsko
Poznávacie zájazdy

Popis hotela Termíny Recenzie

Írsky evergreen lietadlom


Plánovaný program zájazdu: Írsky evergreen lietadlom

1. deň: odlet z Viedne, prílet do Dublinu, múzeum v Killbegan s ochutnávkou írskej whiskey, ubytovanie.

2. deň: prehliadka mesta Clonmacnoise s ruinami katedrály a kostolov s keltskými krížmi, prejazd cez Galway do prístavu Rossaveel, výlet loďou na Aranské ostrovy, ostrov „Inis Mór“, návrat do prístaviska a do hotela.

3. deň: oblasť Connemara, opátstvo Kyllemore Abbey na brehu jazera, národný park, prejazd do Galway, krátka prehliadka mesta, ubytovanie.

4. deň: oblasť Burren s obrými chodníkmi, megalitická stavba Poulnabron, Mohérske útesy, prejazd trajektom cez rieku Shannon, ubytovanie.

5. deň: rybárske mestečko Dingle, okružná jazda „Ring of Dingle“ po pobreží polostrova, jedinečné oratórium v Írsku - Gallarus oratory.

6. deň: park a záhrady opátstva Mucross house na brehu jazera Lough Leane, Rock of Cashel - najzachovalejší románsky kostol v Írsku so zbytkami obrovskej katedrály a vežovitým hradom, odjazd na ubytovanie.

7. deň: pohorie Wicklov mountains, kde ležia ruiny ranokresťanského kláštora Glendalough, popoludní prehliadka hlavného mesta Írska, katedrála sv. Patrika, ktorá je najväčším kostolom v celom Írsku, najprestížnejšia írska univerzita Trinity College so slávnou knižnicou, nábrežie rieky Liff ey, O´Connell Street, štvrť Temple Bar a ďalšie zaujímavé pamiatky, ubytovanie, nocľah v hoteli pri letisku.

8. deň: skoro ráno autobusový transfer na letisko v Dubline, odlet do Viedne a transfer späť do Bratislavy.

* POZNÁMKA: CK si vyhradzuje právo zmeniť program zájazdu.

V cene je zahrnuté:

Letecká doprava Viedeň - Dublin a späť.
Ubytovanie: 7x v dvoj - alebo trojlôžkových izbách v 3* a 4* hoteloch.
Stravovanie: 6 x kontinentálne raňajky a 1 x raňajkový balíček (pred odletom), 6 x večera.
Ostatné: transfer autobusom z Bratislavy na letisko do Viedne a späť, doprava v Írsku a trajekty loďou (deck-paluba), služby sprievodcu CK, program bez vstupov, DPH.
Povinný doplatok: komplexné cestovné poistenie vrátane poistenia stornopoplatkov, asistenčných služieb a poistenia voči insolventnosti CK.
Možný príplatok: za jednolôžkovú izbu.

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo