Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Hotel Pefkos Garden

Hotel Pefkos Garden - poloha:

Príjemný Hotel Pefkos Garden, skladajúci sa z 8 dvoj- a trojpodlažných budov, sa nachádza v idylickom prostredí obľúbeného strediska Pefkos, na miernom kopci v peknej záhrade, 5 km od Lindosu a 15 minút príjemnou prechádzkou od centra prázdninovej dedinky. V širšom okolí sa nachádzajú taverny, bary a obchody.

Hotel Pefkos Garden - pláž:

Najbližšia piesočnatá pláž sa nachádza približne 300 m od hotela. Na pláži sú k dispozícii slnečníky a lehátka za poplatok, v okolí je možné venovať sa vodným športom. Väčšia centrálna piesočnatá pláž je vzdialená cca 700 m.

Hotel Pefkos Garden - ubytovanie:

90 dvojlôžkových izieb s možnosťou jednej prístelky (v obmedzenom množstve dvoch prísteliek) sú vybavené vlastnou kúpeľňou/WC, fénom na vlasy (bezplatné zapožičanie možné na recepcii), mini chladničkou, televízorom a balkónom alebo terasou. Klimatizáciu je možné doplatiť si na mieste za 7 €/izba/noc.

Hotel Pefkos Garden - vybavenie:

V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou, členitý bazén a detský bazén s bezplatnými slnečníkmi a lehátkami, bar a snack bar, reštaurácia, TV kút, stolný tenis, biliard, šípky a príležitostný večerný program.

Hotel Pefkos Garden - stravovanie:

V cene: all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, poobede káva/čaj, zákusky, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. Možnosť čerpania v čase a na miestach určených hotelom.

Hotel Pefkos Garden - Naša mienka

Romantický, typicky grécky hotel je ideálnou voľbou pre klientov, ktorí uprednostňujú dovolenku za výborné ceny v príjemnom prostredí a ocenia blízkosť obchodov, reštaurácií, barov a množstva pamätihodností Lindosu, pohodlne dostupného miestnou dopravou.

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo