Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Hotel Pefkos Garden

Hotel Pefkos Garden - poloha:

Hotel s veľmi príjemnou atmosférou je situovaný v miernom kopci v záhrade. Piesočnatá pláž s kamienkami je od hotela vzdialená asi 350 m, centrum letoviska Pefkos s obchodíkmi a reštauráciami asi 400 m. Hotel v pokojnom a príjemnom prostredí ocenia hlavne rodiny s deťmi a klienti, ktorí vyhľadávajú dovolenku v typickom gréckom prostredí. Hotel je postavený na miernom kopci preto neodporúčame klientom s pohybovými ťažkosťami.

Vzdialenosť od:

- pláže: 350 m
- letiska: 55 km
- centra: 400 m
- nákupných možností: 200 m

Hotel Pefkos Garden - ubytovanie:

individuálne ovládateľná klimatizácia (za poplatok), TV, chladnička, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, WC), balkón alebo terasa

Hotel Pefkos Garden - vybavenie:

vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bar, bar pri bazéne, Wi-Fi (za poplatok), internetový kútik (za poplatok), bazén (ležadlá a slnečníky zadarmo), detský bazén, detské ihrisko, miniklub, trezor na recepcii (za poplatok)

Hotel Pefkos Garden - stravovanie:

V cene: all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, poobede káva/čaj, zákusky, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby. Možnosť čerpania v čase a na miestach určených hotelom.

Hotel Pefkos Garden - pláž:

piesočnatá s okruhliakmi, ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Hotel Pefkos Garden - hodnotenie CK:

Romantický, typicky grécky hotel je ideálnou voľbou pre klientov, ktorí uprednostňujú dovolenku za výborné ceny v príjemnom prostredí a ocenia blízkosť obchodov, reštaurácií, barov a množstva pamätihodností Lindosu, pohodlne dostupného miestnou dopravou.

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo