Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Hotel Alfa Beach

Hotel Alfa Beach - poloha:

Grécko, Rodos - Kolymbia

Hotel Alfa Beach sa nachádza priamo pri pláži v stredisku Kolymbia, približne 400 m od centra a 25 km od mesta Rhodos, kam sa môžete dostať miestnou dopravou alebo taxíkom.

Hotel Alfa Beach - vybavenie:

vstupná hala s recepciou, bar vo vstupnej hale s posedením, internetový kút, reštaurácia, vnútorný bazén, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, bar pri bazéne s terasou s výhľadom na more, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma, relaxačné centrum, jacuzzi, sauna, masáže, fitnescentrum, detské ihrisko, mini club, biliard, stolný tenis, tenisový kurt, malá nákupná zóna. Animačné programy pre dospelých a deti, amfiteáter, široká ponuka vodných a plážových športov.

Hotel Alfa Beach - ubytovanie:

moderne vybavené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej, dvoch, prípadne až troch prísteliek (len na vyžiadanie), telefón, SAT TV, chladnička, kúpeľňa s vaňou, sušič na vlasy, WC, balkón alebo terasa. Izby sú klimatizované (zdarma od 1.7. do 15.9., mimo sezóny na požiadanie a za poplatok 7€ na deň), Wi-Fi pripojenie za poplatok.

Hotel Alfa Beach - stravovanie:

V cene je all Inclusive - raňajky, obedy a večere v reštaurácii formou bufetu, s nápojmi počas jedla. Každý týždeň taliansky a orientálny večer. Káva, čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby a kokteily vo všetkých baroch v čase 10:30 - 23:30, pre deti zmrzlina počas dňa. Podrobnejší rozpis programu all inclusive dostanete v hoteli pri ubytovaní

Hotel Alfa Beach - pláž:

Široká štrkovo-piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je priamo pri hoteli. Možnosť občerstvenia all inclusive v plážovom bare. Ležadlá a slnečníky sú za poplatok.

Hotel Alfa Beach - hodnotenie CK: ****+

Štýlový rezort so službami na vysokej úrovni, turistické stredisko s tavernami a obchodíkmi a nádherné pláže v celom okolí (Afandou, Tsampika) sú zárukou prežitia pohodovej a ničím nerušenej dovolenky. Vhodný nielen pre rodiny s deťmi, ale aj páry, ktoré si radi vychutnajú romantickú atmosféru na úrovni.

www:

www.alfabeach.gr/1docs_en/default.asp

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute
júl 2016 Strava Doprava cena za osobu na základnom lôžku
LM     7 nocí all inclusive letecky - Bratislava 663,75 EUR
885,00 EUR
LM     7 nocí all inclusive letecky - Bratislava 663,75 EUR
885,00 EUR
LM   11 nocí all inclusive letecky - Bratislava 896,25 EUR
1 195,00 EUR
LM     7 nocí all inclusive letecky - Bratislava 559,00 EUR
885,00 EUR
LM   10 nocí all inclusive letecky - Košice 843,75 EUR
1 125,00 EUR
LM   10 nocí all inclusive letecky - Bratislava 843,75 EUR
1 125,00 EUR


Zobraziť všetky zájazdy

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo