Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Hotel Alfa Beach

Hotel Alfa Beach - Poloha:

Grécko, Rodos - Kolymbia

Hotel Alfa Beach sa nachádza priamo pri pláži v stredisku Kolymbia, približne 400 m od centra a 25 km od mesta Rhodos, kam sa môžete dostať miestnou dopravou alebo taxíkom.

Hotel Alfa Beach - Vybavenie:

vstupná hala s recepciou, bar vo vstupnej hale s posedením, internetový kút, reštaurácia, vnútorný bazén, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, bar pri bazéne s terasou s výhľadom na more, slnečníky a ležadlá pri bazéne zdarma, relaxačné centrum, jacuzzi, sauna, masáže, fitnescentrum, detské ihrisko, mini club, biliard, stolný tenis, tenisový kurt, malá nákupná zóna. Animačné programy pre dospelých a deti, amfiteáter, široká ponuka vodných a plážových športov.

Hotel Alfa Beach - Ubytovanie:

moderne vybavené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej, dvoch prípadne až troch prísteliek (veľké priestranné rodinné izby), telefón, SAT TV, chladnička, kúpeľňa s vaňou, sušič na vlasy, WC, balkón alebo terasa. Izby sú klimatizované (klimatizácia zdarma od 1.7. – do 15.9., mimo uvedeného termínu je na požiadanie, za poplatok 7€/deň – platí sa na mieste), Wi-Fi pripojenie za poplatok.

Hotel Alfa Beach - Stravovanie:

All inclusive – raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov. 2x počas týždňa ponuka medzinárodnej kuchyne, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, počas dňa je tiež podávaná káva, čaj, sladké a slané pečivo, ovocie, zmrzlina.

Hotel Alfa Beach - Pláž:

štrkovo – piesková, s pozvoľným vstupom do mora, bar na pláži, široká ponuka vodných a plážových športov, slnečníky a ležadlá na pláži sú za poplatok.

Hotel Alfa Beach - Hodnotenie:

Kvalitný štýlový hotel Alfa Beach s príjemnou atmosférou, pekne upravenou záhradou a ideálnou polohou priamo pri pláži je vhodný i pre náročnejších klientov.

www:

www.alfabeach.gr/1docs_en/default.asp

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo