Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Hotel Magna Graecia

Hotel Magna Graecia - poloha:

Grécko, Korfu - Dassia

Hotel Magna Graecia je kvalitný zrekonštruovaný hotel, postavený na upätí pohoria s nádherným panoramatickým výhľadom do okolia, je ideálnym miestom  pokojnej dovolenky v blízkosti centra rušného strediska Dassia so širokou paletou nákupných, športových a kultúrnych možností. Hotel Magna Graecia sa nachádza 200 m od štrkovo-piesočnatej pláže, 250 m od centra strediska Dasia.

Hotel Magna Graecia - vybavenie:

Vstupná hala s recepciou, trezor na recepcii, dve reštaurácie, štýlový bar, TV miestnosť, obchody so suvenírmi, konferenčná miestnosť, internetový kútik, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), dva bazény (ležadlá a slnečníky zdarma), detský bazén, bar pri bazéne, detské ihrisko, požičovňa automobilov, fitnescentrum, sauna, masáže, solárium, biliard, tenisový kurt, stolný tenis, videohry, kaderníctvo, počas týždňa sa organizuje grécky večer a animačné programy.

Hotel Magna Graecia - ubytovanie:

Novozrekonštruované moderné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek sú vybavené klimatizáciou, chladničkou, SAT TV, telefónom, vlastným sociálnym zariadením, balkónom alebo terasou. Niektoré izby majú výhľad na more (za doplatok).

Hotel Magna Graecia - stravovanie:

All inclusive – raňajky, obedy a večere vo forme bohatých bufetových stolov, popoludňajší snack a zmrzlina, neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov v čase od 10:30 do 23:00 hod. Hotel je známy svojou výbornou kuchyňou.

Hotel Magna Graecia - pláž:

štrkovo - piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky za poplatok, centrum vodných športov.

Hotel Magna Graecia - hodnotenie CK:****

Kvalitný zrekonštruovaný hotel, postavený na úpätí pohoria s nádherným panoramatickým výhľadom do okolia, je ideálnym miestom pokojnej dovolenky v blízkosti centra rušného strediska Dassia so širokou paletou nákupných, športových a kultúrnych možností.

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo