Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Víkend v Paríži - letecky

Francúzsko
Poznávacie zájazdy

Popis hotela Termíny RecenziePopis poznávacieho zájazdu: Víkend v Paríži - letecky

4- dňový letecký zájazd

NOTRE DAME • CHAMPS-ELYSEES • VÍŤAZNÝ OBLÚK • TROCADÉRO • EIFFELOVKA •DISNEYLAND - FANTASYLAND, FRONTIERLAND, ADVENTURELAND, DISCOVERYLAND.

V cene je zarátané: Spiatočná letenka Bratislava – Paríž – Bratislava, 3 x v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli v širšom centre Paríža. 3 x raňajky, transfer autobusom z letiska Paríž CDG do hotela a späť, služby sprievodcu CK.

V cene nie je zarátané:
Povinné príplatky: letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky, aktuálny palivový príplatok, komplexné cestovné poistenie vrátane poistenia stornopoplatkov, asistenčných služieb a poistenia voči insolventnosti CK.

Možné príplatky: za jednolôžkovú izbu, vstupy cca 45,-EUR/os., plavba po Seine cca 12,- EUR/os.

Plánovaný program poznávacieho zájazdu: Víkend v Paríži - letecky

1. deň: odlet z Bratislavy v dopoludňajších hodinách, transfer autobusom z letiska do hotela (odloženie batožiny), prehliadka pamätihodností v centre mesta: Latinská štvrť, Katedrála Notre Dame, univerzita Sorbonne, Pantheón, palác Luxembourg a záhrady, Sainte Chapelle, radnica – Hotel de Ville, najstarší most Pont Neuf, večer návrat do hotela, nocľah.

2. deň: raňajky, presun do Versailles, návšteva kráľovského zámku a zámockého parku (záhrad) vo Versailles, popoludní návšteva uličiek umelcov v štvrti Montmartre so známou bazilikou Sacre Coeur, námestie umelcov Place du Tertre, námestie Pigalle so slávnym kabaretom Moulin Rouge, návrat do hotela, nocľah.

3. deň: raňajky, v dopoludňajších hodinách návšteva svetoznámej galérie Louvre, Tuilerijské záhrady, popoludní Eiffelova veža, ktorá je symbolom mesta s neopakovateľným výhľadom na celý Paríž, Námestie Svornosti, Champs – Elysées, Víťazný oblúk, Trocadero, prechádzka po nábreží Seiny, v podvečer voľný program, možnosť večernej plavby po Seine, návrat do hotela a nocľah.

4. deň: raňajky, pešia prehliadka ďalších významných historických pamiatok mesta, voľný program, v prípade záujmu možnosť návštevy starobylej väznice Conciergerie s celou Márie Antoinetty, Invalidovne (bola architektonickým vzorom pre Baziliku sv. Petra v Ríme) s Vojenským múzeom (hrobka Napoleona I. Bonaparte). Návrat do hotela pre batožinu a transfer autobusom na letisko. Odlet do Bratislavy.

* CK si vyhradzuje právo zmeny programu. CK nezodpovedá za možné zmeny časov odletov leteckých spoločností.
Min. počet účastníkov 10.

DOPRAVA V PARÍŽI: 1 lístok na metro 1,70 EUR, carnet (10 lístkov) 12,70 EUR, lístok na vlaky RER cena podľa pásma a vzdialenosti.

UPOZORNENIE: možnosť individuálnej návštevy Disneylandu. Orientačné ceny vstupu do Disneylandu (platí sa na mieste): dospelá osoba cca 61,- EUR/os., dieťa 3-11 rokov cca 55,- EUR/os.
Dopravu do/z Disneylandu si klient zabezpečuje samostatne.
Vstupné Disneyland a Walt Disney Studios Park vrátane transferu z/do centra Paríža: dospelá osoba 86,- EUR, dieťa 3-11 rokov 69,- EUR (nutné kúpiť individuálne vopred).

Letový poriadok:

27OCT Bratislava 10:00 – Paris CDG 12:00
30OCT Paris CDG 18:35 – Bratislava 20:35

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo