Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Paríž - letecký zájazd

Francúzsko
Poznávacie zájazdy

Popis hotela Termíny RecenziePopis poznávacieho zájazdu: Paríž - letecký zájazd

4- dňový letecký zájazd

Ubytovanie:                               3 x v hoteli
Stravovanie:                             3 x kontinentálne raňajky

 

Cena zahŕňa: 3x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, leteckú dopravu Viedeň- Paríž- Viedeň, transfer letisko- hotel - letisko, sprievodcu CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

Cena nezahŕňa:

Povinné príplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,60 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,- EUR/ os./deň, doprava v meste - miestna verejná doprava (orientačná cena 30,- EUR - platí sa v hotovosti na mieste), pobytová taxa (platba na mieste cca 2,- EUR/os./noc).
Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 105,- EUR/3 noci, transfer na letisko Schwechat a späť s nástupom v NR, TT alebo BA 16,- EUR/os.

Program poznávaciehio zájazdu: Paríž - letecký zájazd

1. deň – prílet do Paríža, presun do hotela, popoludní prehliadka pamätihodností v Latinskej štvrti: univerzita Sorbonne, Panthéon, palác Luxembourg, prehliadka katedrály Notre Dame, Sainte Chapelle, ubytovanie v hoteli.

2. deň – raňajky, prehliadka pamätihodností: Centre Pompidou , Kostol Saint - Eustache - prvá veľká sekrálna renesančná stavba v paríži, návšteva modernej štvrte La Défense s La Grande Arche - 110 m vysoký moderný  Veľký víťazný oblúk, známe Champ - Elysées, Víťazný oblúk, Eiffelova veža, kostol sv. Magdalény, prekrásne námestie Palace de la Concorde, vyhliadková plavba loďou po Seine, v neskorších večerných hodinách návrat do hotela.

3. deň – raňajky, presun do Versailles, návšteva kráľovského zámku a rozsiahleho zámockého parku (Grand Trianon, Petit Trianon, Veľký kanál, fontány), popoludní návšteva Montmartre a baziliky Sacre Coeur – jeden zo symbolov mesta, vo večerných hodinách návrat do hotela.

4. deň – raňajky, návšteva Louvru – svetoznáma obrazáreň, Tuilerijských záhrad a v prípade záujmu návšteva Invalidovne s Vojenským múzeom (hrob Napoleona I.), návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko, odlet z Paríža do Viedne.

 

(zmena programu vyhradená)

 

Upozornenie: pre kolektívy možnosť určenia si termínu podľa vlastného výberu, cena podľa dohody v závislosti od počtu osôb a aktuálnej ceny letenky.

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo