Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Paríž - letecký zájazd

Francúzsko
Poznávacie zájazdy

Popis hotela Termíny RecenziePopis poznávacieho zájazdu: Paríž - letecký zájazd

4- dňový letecký zájazd

Ubytovanie:                               3 x v hoteli
Stravovanie:                             3 x kontinentálne raňajky

Cena zahŕňa:
3x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, leteckú dopravu Viedeň- Paríž- Viedeň, transfer letisko- hotel - letisko, sprievodcu CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

Cena nezahŕňa:
Povinné príplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,50 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,- EUR/ os./deň, servisné poplatky 125,- EUR/os., doprava v meste - miestna verejná doprava (orientačná cena 30,- EUR - platí sa v hotovosti na mieste), pobytová taxa (platba na mieste cca 2,- EUR/os./noc).

Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 105,- EUR/3 noci, transfer na letisko Schwechat a späť s nástupom v NR, TT alebo BA 20,- EUR/os.

Program poznávaciehio zájazdu: Paríž - letecký zájazd

1. deň – prílet do Paríža, presun do hotela, popoludní prehliadka pamätihodností v Latinskej štvrti: univerzita Sorbonne, Panthéon, palác Luxembourg, prehliadka katedrály Notre Dame, Sainte Chapelle, ubytovanie v hoteli.

2. deň – raňajky, prehliadka pamätihodností: Centre Pompidou, Kostol Saint-Eustache – prvá veľká sakrálna renesančná stavba v Paríži, návšteva modernej štvrte La Défense s La Grande Arche – 110 m vysoký moderný Veľký víťazný oblúk, známe Champs-Elysées, Víťazný oblúk, Eiffelova veža, kostol sv. Magdalény, prekrásne námestie Place de la Concorde, vyhliadková plavba loďou po Seine, v neskorších večerných hodinách návrat do hotela.

3. deň – raňajky, presun do Versailles, návšteva kráľovského zámku a rozsiahleho zámockého parku (Grand Trianon, Petit Trianon, Veľký kanál, fontány), popoludní návšteva Montmartre a baziliky Sacre Coeur – jeden zo symbolov mesta, vo večerných hodinách návrat do hotela.

4. deň – raňajky, návšteva Louvru – svetoznáma obrazáreň, Tuilerijských záhrad a v prípade záujmu návšteva Invalidovne s Vojenským múzeom (hrob Napoleona I.), návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko, odlet z Paríža do Viedne.

(zmena programu vyhradená) 

Poznámka: pre kolektívy možnosť určenia si termínu podľa vlastného výberu, cena podľa dohody v závislosti na počte osôb a aktuálnej cene letenky.

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute
júl 2016 Strava Doprava Dospelý na základnom lôžku
LM    3 noci raňajky letecky - Viedeň 350,00 EUR
450,00 EUR


Zobraziť všetky zájazdy

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo