Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Letecky do Paríža

Francúzsko
Poznávacie zájazdy

Popis hotela Termíny Recenzie

Letecky do Paríža


Popis poznávacieho zájazdu: Letecky do Paríža

4 - dňový letecký zájazd

V cene je zarátané

letecká doprava,  transfery letisko – hotel - letisko, poplatok za umiestnenie batožiny v batožinovom priestore lietadla 1 ks/osoba, 3x hotelové ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom v meste, 3x kontinentálne raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z

V cene nie je zarátané

Povinný príplatok: letiskové a bezpečnostné poplatky cca 120 EUR (vyhradzujeme si právo zmeny)
Príplatok za transfer Bratislava – letisko Viedeň – Bratislava: 30 EUR/osoba
Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 79 EUR
Nepovinné príplatky: poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 6,80 EUR/pobyt, orientačné vstupné - Louvre, Versailles (vrátane vlakovej dopravy), Eiffelova veža, lístky na plavbu po Seine v súhrnnej cene cca 60 EUR (štátne múzeá ku ktorým patria aj Louvre, Versailles do 26 rokov zdarma),
Doprava v Paríži: 1 lístok na metro 1,70 EUR, carnet (10 lístkov) 13,30 EUR

Program poznávacieho zájazdu: Letecky do Paríža

1.deň: Odlet z Viedne do PARÍŽA, transfer z letiska do hotela. Ubytovanie, popoludňajší a večerný Paríž, nocľah.

2.deň: Po raňajkách pešia prehliadka najznámejších historických pamiatok centra mesta : Katedrála NOTRE DAME, Latinská štvrť, Panthéon, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady, Bulvár St. Michel, Centre Pompidou, Kostol sv. Eustacha, Place de Concorde, návšteva múzea LOUVRE. Večerná vyhliadková plavba po Seine, nocľah.

3.deň: Po raňajkách odchod rýchlovlakom do VERSAILLES (kráľovský zámok a záhrady). Po návrate pokračovanie v prehliadke: Champ - Elysées, Árc de Triomphe, Opera, moderná štvrť La Defense spojená s možnosťami nákupov v obchodnom centre. Večer prechádzka po Montmartre, námestie Pigalle, štvrť umelcov, bazilika Sacre Couer. Nocľah.

4.deň: Dopoludnia výstup na EIFFELOVU VEŽU, pre záujemcov Invalidovňa s Napoleonovou hrobkou, osobné voľno. Transfer z hotela na letisko, odlet do Viedne. Následný transfer do Bratislavy.

*Zmena programu vyhradená

Popis poznávacieho zájazdu: Letecky do Paríža

5- dňový letecký zájazd

V cene je zarátané: letecká doprava, transfery letisko – hotel - letisko, poplatok za umiestnenie batožiny v batožinovom priestore lietadla 1 ks/osoba, 4 x hotelové ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom v meste, 4 x kontinentálne raňajky, prehliadky podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z
Príplatok za transfer Bratislava – letisko Viedeň – Bratislava: 30 EUR/osoba, za 1-lôžkovú izbu: 120 EUR
V cene nie je zarátané: poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 8,50 EUR/pobyt, orientačné vstupné - Louvre, Versailles (vrátane vlakovej dopravy), Eiffelova veža, lístky na plavbu po Seine v súhrnnej cene cca 70 EUR (štátne múzeá ku ktorým patria aj Louvre, Versailles do 26 rokov zdarma),

Program poznávacieho zájazdu: Letecky do Paríža

1. deň: Odlet z Viedne do PARÍŽA, transfer z letiska do hotela. Ubytovanie, popoludňajší a večerný Paríž, nocľah.

2. deň: Po raňajkách pešia prehliadka najznámejších historických pamiatok centra mesta : Katedrála NOTRE DAME, Latinská štvrť, Panthéon, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady, Bulvár St. Michel, Centre Pompidou, Kostol sv. Eustacha, Place de Concorde, návšteva múzea LOUVRE. Večerná vyhliadková plavba po Seine, nocľah.

3. deň: Po raňajkách odchod rýchlovlakom do VERSAILLES (kráľovský zámok a záhrady). Po návrate pokračovanie v prehliadke: Champ - Elysées, Árc de Triomphe, Opera, moderná štvrť La Defense spojená s možnosťami nákupov v obchodnom centre. Večer prechádzka po Montmartre, námestie Pigalle, štvrť umelcov, bazilika Sacre Couer. Nocľah.

4. deň: Dopoludnia výstup na EIFFELOVU VEŽU, pre záujemcov Invalidovňa s Napoleonovou hrobkou, osobné voľno. Nocľah.

5. deň: Raňajky. Program podľa dohody skupiny so sprievodcom. Transfer z hotela na letisko, odlet do Viedne. Následný transfer do Bratislavy.

* Zmena programu vyhradená.

Doprava v Paríži: 1 lístok na metro 1,70 EUR, carnet (10 lístkov) 13,30 EUR

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo