Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Plavba po Níle a pobyt pri mori

Egypt
Poznávacie okruhy v Egypte

Popis hotela Termíny RecenziePlavba po Níle a pobyt pri mori - program zájazdu:

8 dňový pobyt na luxusnej lodi s možnosťou pobytu pri mori.

3 denná plavba po Níle:

1. deň: odlet do Hurghady, transfer do hotela, ubytovanie (v popoludňajších hodinách) a individuálne voľno v 4* hoteli na pláži so službami all inclusive. Večera a nocľah.

2. deň: raňajky a individuálne voľný čas s all inclusive službami a s možnosťou relaxu, kúpanie v Červenom mori či nákupy. Fakultatívna možnosť výletu do Káhiry (jednodenný variant) či výlet
na ostrov Giftun s možnosťou potápania.

3. deň: skoro ráno odchod autokarom do Assuánu, nalodenie a individuálne voľno so službami all inclusive na palube 4* lode. Možnosť účasti na fakultatívnom autokarovom zájazde ku svetoznámym chrámom v Abu Simbel.

4.–5. deň: plavba po rieke Níl so službami all inclusive. Fakultatívna možnosť návštevy ďalších slávnych pamiatok, akými sú chrám vo Philae, Kom Ombo a Edfu (chrám zasvätený bohu Horovi), ďalej fakultatívna možnosť prehliadky chrámov v Karnaku a Luxore, chrámu kráľovnej Hatšepsovet, návšteva Údolia kráľov, Memnonovych kolosov či alabastrovej dielne. Večere a nocľahy na lodi.

6. deň: po raňajkách nasleduje vylodenie a transfer autokarom späť do Hurghady. Ubytovanie a nocľah v 4* hoteli na pláži so službami all inclusive.

7. deň: raňajky a individuálne voľno v Hurghade s možnosťou kúpania, relaxu a zábavy, so službami all inclusive.

8. deň: raňajky, podľa letového poriadku transfer na letisko a odlet z Hurghady.

4 denná plavba po Níle:

1. deň: odlet do Hurghady, transfer do hotela, ubytovanie (v popoludňajších hodinách) a individuálne voľno v 4* hoteli na pláži so službami all inclusive. Večera a nocľah.

2. deň: raňajky a individuálne voľný čas v Hurghade s all inclusive službami a s možnosťou relaxu, kúpanie v Červenom mori či nákupy. Fakultatívna možnosť výletu do Káhiry (jednodenný variant) či výlet na ostrov Giftun s možnosťou potápania.

3. deň: skoro ráno odchod autokarom do Luxoru, nalodenie a individuálne voľno so službami all inclusive na palube 4* lode.

4.–6. deň: plavba po rieke Níl so službami all inclusive. Počas týchto dní fakultatívna možnosť zúčastniť sa návštev ďalších slávnych pamiatok - chrámu vo Philae, Kom Ombo a Edfu (chrám zasvätený bohu Horovi), ďalej fakultatívna možnosť prehliadky chrámov v Karnaku a Luxore, chrámu kráľovnej Hatšepsovet, návšteva Údolia kráľov, Memnonových kolosov či alabastrovej dielne. Nocľahy na lodi so službami all inclusive.

7. deň: raňajky, nasleduje vylodenie. Možnosť účasti na fakultatívnom autokarovom zájazde ku svetoznámym chrámom v Abu Simbel (odchod v skorých ranných hodinách). Transfer autokarom späť do Hurghady. Ubytovanie a nocľah v 4* hoteli na pláži so službami all inclusive.

8. deň: raňajky, podľa letového poriadku transfer na letisko a odlet z Hurghady.

Doprava: letecky z Bratislavy na 7 nocí
Stravovanie: 7x all inclusive
Ubytovanie:
3 noci resp. 4 noci v 2lôžk. izbe v 4* hoteli v Hurghade• 3 resp. 4 noci v 2lôžk. kajute 4* na lodi počas plavby • 7x all inclusive
Cena zahŕňa: leteckú dopravu Praha–Hurghada–Praha, v označených termínoch Bratislava-Hurghada-Bratislava • dopravu podľa programu • 3 noci resp. 4 noci v 2lôžk. izbe v 4* hoteli v Hurghade• 3 resp. 4 noci v 2lôžk. kajute 4* na lodi počas plavby • 7x all inclusive • česky hovoriaci sprievodca zákonné poistenie podľa zákona č. 281/01 Zb..
Povinný príplatok: letiskové a bezpečnostné poplatky.
Fakultatívne príplatky:
vstupné víza (20 EUR) • fakultatívny výlet autokarom na Abu Simbel (80 EUR) • fakultatívna prehliadka pamiatok v rámci plavby po Níle (152 EUR) • fakultatívny jednodenný výlet autokarom do Káhiry (92 EUR)• fakultatívny výlet na ostrov Giftun (40 EUR) • 1lôžková izba (132 EUR) • komplexné cestovné poistenie 2,10 EUR/osoba/deň

Poznámka: cena nezahŕňa prepitné.

Odporúčame možnosť výberu niektorého z obľúbených hotelov počas predĺženia pobytu v Hurghade za príplatok: Jungle Aqua Park****, Hilton Plaza*****, Carribean World*****, Aqua Blue a Beach Albatros Garden.

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo