Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Plavba loďou po Níle

Egypt
Poznávacie okruhy v Egypte

Popis hotela Termíny RecenziePoznávací zájazd: Plavba loďou po Níle

8- dňový pobyt na lodi s možnosťou predĺženia pobytu  pri mori

Ubytovanie: 7 x ubytovanie na ***** lodi. Komfortne zariadené dvojlôžkové kabíny s možnosťou jednej prístelky, majú kúpeľňu s WC, telefón, TV, rádio, minibar (za poplatok). Vstupná hala s recepciou, zmenáreň, knižnica, lobby bar, reštaurácia, priestranný salónik (všetky priestory klimatizované), obchodík so suvenírmi, na hornej palube je bazén, slnečná terasa, slnečníky, ležadlá a uteráky zdarma, internet – na recepcii k dispozícii lap top za poplatok. Počas dňa i animačné programy, večer diskotéka v klube.

Stravovanie: Plná penzia/polpenzia.
Cena zahŕňa: Dopravu lietadlom, transfer klimatizovaným autobusom podľa programu, 7 x ubytovanie na lodi, 6 x plnú penziu, 1 x polpenziu, sprievodcu CK.
Cena nezahŕňa: Povinné doplatky a vstupy (cca 140 USD) a fakultatívne výlety sa platia na mieste. Nie sú zahrnuté v cene plavby.
Povinné doplatky: Servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery, vízový poplatok) dieťa do 2 r. 43 EUR, osoba nad 2 r. 170 EUR, poistenie proti insolventnosti.

Program zájazdu: Plavba loďou po Níle

1. deň: Odlet z Bratislavy, prílet do Hurghady, podľa času príletu sa uskutoční transfer do Luxoru, nalodenie, prípadne ubytovanie v hoteli v Hurghade, večera, nocľah na lodi, prípadne v hoteli minimálne 3*.

2. deň: Pobyt na lodi (prípadne transfer z Hurghady konvojom do Luxoru), raňajky, návšteva Údolia Kráľov, kde si prezriete hrobky kráľov 18.,19. a 20. dynastie, Medinet Habu, predstavujúce komplex vybudovaný Ramzesom II. Pokračovanie v plavbe do Edfu, večera, nocľah na lodi.

3. deň: Raňajky, plavba po Níle do Edfu, prehliadka chrámu zasväteného bohu Horovi, obed, pokračovanie v plavbe do Kom Ombo. Návšteva chrámov zasvätených bohom Sobek a Haroeris. Pokračovanie do Asuánu, večera, nocľah na lodi.

4. deň: Raňajky, prehliadka Asuánskej priehrady, chrámu vo Philae, ktorý je zasvätený bohyni Isis, prezriete si chrám bohyne Háthor, obed, popoludní plavba na felucce popri mauzóleu Agha Khan a botanickej záhrade (vstup do botanickej záhrady možný fakultatívne), večera, nocľah na lodi. Fakultatívne možnosť zúčastniť sa na Sound and Light show a prežiť nádherný večer.

5. deň: Raňajky, voľný program, obed. Fakultatívne možnosť navštíviť veľkolepý chrám v Abou Simbel, ktorý sa pokladá za najkrajší v Egypte, večera, nocľah na lodi.

6. deň: Raňajky, plavba do Luxoru, obed, večera, nocľah na lodi.

7. deň: Raňajky, návšteva chrámu v Luxore (Ipet-Ray), zasväteného vznešenému bohu Théb Amonovi. Bol vystavaný faraónom Amenophisom III. a zveľaďovaný Ramzesom II., Titom alebo Alexandrom Veľkým. Prehliadka chrámu v Karnaku (Ipet-Isut), ktorého názov pochádza z blízkej dedinky El-Karnak.Obed, voľný program, večera, nocľah na lodi.

8. deň: Raňajky, vylodenie, transfer na letisko do Hurghady, odlet do Bratislavy.

* Upozornenie: CK si vyhradzuje právo na operatívne zmeny programu a ubytovania, najmä vzhľadom na príletové a odletové časy a ich nadväznosť na transfery v rámci organizovaných bezpečnostných konvojov. V prípade potreby môže byť ubytovanie v prvý a/alebo posledný deň zájazdu zabezpečené v hoteli minimálne 3*.

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo