Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Hotel Kaya Artemis

Hotel Kaya Artemis - poloha a popis:

Cyprus, Bafra

Štýlový hotel Kaya Artemis sa nachádza na východnom cípe Severného Cypru v novovznikajúcej turistickej oblasti Bafra, vzdialenej od centra mesta Famagusta s historickým prístavom približne 40 km (hotelový shuttle bus za poplatok), od letiska v Nikózii asi 68 km (transfer cca 1 hodina).

Hotel Kaya Artemis - pláž:

Hotelový komplex Kaya Artemis je situovaný priamo na širokej a rozsiahlej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Na zlatistej pláži je široká ponuka vodných športov a je vybudované aj dlhé mólo, na konci ktorého sú umiestnené lehátka. Slnečníky a lehátka na pláži i pri bazénoch sú k dispozícií zdarma, plážové osušky za vratný depozit.

Hotel Kaya Artemis - vybavenie:

Hotelový komplex pozostáva z hlavnej budovy v štýle antického paláca a záhradných pavilónov. K vybaveniu hotela Kaya Artemis patrí recepcia, hlavná reštaurácia s vonkajšou terasou, reštaurácia pre deti, tri reštaurácie a’la carte (nutná rezervácia deň vopred za poplatok), niekoľko barov, diskotéka na pláži, profesionálne javisko, nákupné centrum, konferenčné miestnosti, kasíno v štýle Las Vegas (od 25 rokov), herňa, kaderníctvo, novo otvorený aquapark, niekoľko bazénov kde slnečníky a ležadlá sú zdarma, vnútorný bazén, WiFi pripojenie za poplatok.

Hotel Kaya Artemis - pre deti:

Pre deti je k dispozícii detský miniklub (1r. -12 r.), detský bazén so šmykľavkami, diskotéka a detské ihrisko, stolička, postieľka. Počas dňa a večera animačný program pre dospelých aj pre deti - PLANET FUN - celodenné animačné a zábavné aktivity so slovenskými animátormi.

ČO JE PLANET FUN?

- Fantázia, zábava a dovolenka pri mori vo veľkom kufri
- To je celodenný program pre deti, teenagerov, ale aj dospelých
- To sú dvaja profesionálni animátori hovoriaci našim rodným jazykom.

Vaše deti i vás vtiahnu do zábavy v hoteli, s bohatou ponukou hier, kde všetky deti od východu na západ spoločne spievajú zvučku Planet Fun, kde sa aj vaše ratolesti s radosťou chytia na slová nemeckej, či anglickej piesne spolu s ostatnými.

Hotel Kaya Artemis - ubytovanie:

Hotel Kaya Artemis poskytuje ubytovanie v štandardných, útulne zariadených 2- lôžkových izbách s možnosťou 2 prísteliek, nachádzajúcich sa v Holiday Village - záhradné pavilóny. Izby sú klimatizované, vybavené kúpeľňou s WC a vaňou, sušičom vlasov, telefónom, TV/SAT, trezorom, minibarom (za poplatok) a balkónom. Izby za príplatok a na vyžiadanie ubytovanie vo vilách až pre 3 dospelých a 1 dieťa.
Celkom 734 izieb.
Maximálne obsadenie: Dospelí + deti + infanti
Dvojlôžková izba s dvomi prístelkami (2+2): 3+1+1, 2+2+1
Izby v hlavnej budove sú klimatizované dvojlôžkové s možnosťou jednej prístelky (rozťahovacia).
Všetky izby majú balkón alebo terasu s výhľadom na more alebo do záhrad.

Hotel Kaya Artemis - stravovanie:

All inclusive: raňajky (7.00-10.30), obedy (12.30-14.30) a večere (19.00-21.30) formou bufetových stolov vrátane nápojov • vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00-24.00 v bare • aquapark • fitnes • šípky

Hotel Kaya Artemis - šport a zábava:

V rámci športových aktivít je k dispozícií fitness, amfiteáter, tenisové kurty, stolný tenis, plážový volejbal, rôzne vodné športy (kanoe, vodné bicykle, vodný banán...), lekár, požičovňa áut, za poplatok biliard, masáže, wellness centrum, internet.

Hotel Kaya Artemis - hodnotenie CK:

Luxusný hotel postavený podľa Artemidinho chrámu patrí medzi najväčšie a najkomplexnejšie hotely na ostrove aj vďaka rozsiahlej exotickej pláži, výnimočnej architektúre a kvalitným službám.
Prežite luxusnú dovolenku vo veľkom štýle, cíťte sa ako v antickom Las Vegas a objavte tak jeden zo siedmych divov sveta na úžasnom mieste, ktoré si zamilujete na prvý pohľad.
Transfer z letiska cca 80 min.

www:

www.kayatourism.com.tr

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo