Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Hotel Kaya Artemis

Hotel Kaya Artemis - poloha a popis:

Cyprus, Bafra

Štýlový hotel Kaya Artemis sa nachádza na východnom cípe Severného Cypru v novovznikajúcej turistickej oblasti Bafra, vzdialenej od centra mesta Famagusta s historickým prístavom približne 40 km (hotelový shuttle bus za poplatok), od letiska v Nikózii asi 68 km (transfer cca 1 hodina).

Hotel Kaya Artemis - pláž:

Hotelový komplex Kaya Artemis je situovaný priamo na širokej a rozsiahlej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Na zlatistej pláži je široká ponuka vodných športov a je vybudované aj dlhé mólo, na konci ktorého sú umiestnené lehátka. Slnečníky a lehátka na pláži i pri bazénoch sú k dispozícií zdarma, plážové osušky za vratný depozit.

Hotel Kaya Artemis - vybavenie:

Hotelový komplex pozostáva z hlavnej budovy v štýle antického paláca a záhradných pavilónov. K vybaveniu hotela Kaya Artemis patrí recepcia, hlavná reštaurácia s vonkajšou terasou, reštaurácia pre deti, tri reštaurácie a’la carte (nutná rezervácia deň vopred za poplatok), niekoľko barov, diskotéka na pláži, profesionálne javisko, nákupné centrum, konferenčné miestnosti, kasíno v štýle Las Vegas (od 25 rokov), herňa, kaderníctvo, novo otvorený aquapark, niekoľko bazénov kde slnečníky a ležadlá sú zdarma, vnútorný bazén, WiFi pripojenie za poplatok.

Hotel Kaya Artemis - pre deti:

Pre deti je k dispozícii detský miniklub (1r. -12 r.), detský bazén so šmykľavkami, diskotéka a detské ihrisko, stolička, postieľka. Počas dňa a večera animačný program pre dospelých aj pre deti - PLANET FUN - celodenné animačné a zábavné aktivity so slovenskými animátormi.

ČO JE PLANET FUN?

- Fantázia, zábava a dovolenka pri mori vo veľkom kufri
- To je celodenný program pre deti, teenagerov, ale aj dospelých
- To sú dvaja profesionálni animátori hovoriaci našim rodným jazykom.

Vaše deti i vás vtiahnu do zábavy v hoteli, s bohatou ponukou hier, kde všetky deti od východu na západ spoločne spievajú zvučku Planet Fun, kde sa aj vaše ratolesti s radosťou chytia na slová nemeckej, či anglickej piesne spolu s ostatnými.

Hotel Kaya Artemis - ubytovanie:

v hlavnej budove s výhľadom na more alebo do záhrady a v záhradných vilkách s výhľadom do záhrady • všetky izby majú: klimatizáciu • kúpeľňu s WC • sušič na vlasy • telefón • LCD TV • minibar (za poplatok) • trezor • v hlavnej budove vysokorýchlostné pripojenie na internet - káblové aj Wi-Fi (za poplatok) • balkón alebo terasu

TYPY IZIEB:
v hlavnej budove: Štandardná izba
(30 m2, dvojlôžková s možnosťou prístelky - rozťahovací gauč pre max. 2 deti) • v záhradných vilkách: Štandardná izba (30 m2, dvojlôžková s možnosťou 1 prístelky a lôžka 90x190 cm), Duplex room (78 m2, 2-poschodový mezonet pre 2 dospelé osoby a max. 4 deti, 2 spálne, 2 WC)

Hotel Kaya Artemis - stravovanie:

All inclusive: raňajky (07:00-10:30 h), obedy (12:30- 14:30 h) a večera (18:45-21:30 h) formou bufetu v hlavnej reštaurácii • miestne nealkoholické a alkoholické nápoje podávané v bare na pláži (10:00-17:00 h) a pri bazéne (10:00-24:00 h) • ležadlá a slnečníky na pláži a pri bazéne • aquapark • vodný park • fitnes • animácie
možnosť ultra all inclusive (za doplatok)

Hotel Kaya Artemis - šport a zábava:

V rámci športových aktivít je k dispozícií fitness, amfiteáter, tenisové kurty, stolný tenis, plážový volejbal, rôzne vodné športy (kanoe, vodné bicykle, vodný banán...), lekár, požičovňa áut, za poplatok biliard, masáže, wellness centrum, internet.

Hotel Kaya Artemis - hodnotenie CK:

Luxusný hotel postavený podľa Artemidinho chrámu patrí medzi najväčšie a najkomplexnejšie hotely na ostrove aj vďaka rozsiahlej exotickej pláži, výnimočnej architektúre a kvalitným službám.
Prežite luxusnú dovolenku vo veľkom štýle, cíťte sa ako v antickom Las Vegas a objavte tak jeden zo siedmych divov sveta na úžasnom mieste, ktoré si zamilujete na prvý pohľad.
Transfer z letiska cca 80 min.

www:

www.kayatourism.com.tr

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo