Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Vila Mario

***
Chorvátsko
Stredná Dalmácia

Popis hotela Termíny RecenzieVila Mario - Poloha:

Chorvátsko, Stredná Dalmácia - Drvenik

Zrenovovaná privátna Vila Mario sa nachádza v malom prímorskom letovisku Drvenik, v dolnom zálive nazývaný „DONJA VALA“ sa nachádza malý prístav, z ktorého premáva trajekt na ostrov Hvar a Korčula. V susedstve apartmánov MUSULIN

Vila Mario - Vybavenie:

malá recepcia, reštaurácia s terasou, a vlastné parkovisko zdarma (v obmedz. počte). WiFi internetové pripojenie zdarma. Na streche vily je terasa vhodná na slnenie.

Vila Mario - Ubytovanie:

komfortne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou s WC, klimatizáciou, SAT TV a chladničkou. Väčšina izieb má malý kuchynský kútik a balkón (za príplatok).

Vila Mario - Stravovanie:

polpenzia formou obsluhy, raňajky rozšírené kontinentálne, večere výber z 2 menu, šalát a dezert.

Vila Mario - Pláž:

Vila Mario sa nachádza asi 100 m od menšej štrkovej pláže lemovanej borovicami. Ďalšie štrkové plážičky sú vzdialené asi 15 min. peši od vily. Ležadlá na pláži za poplatok.

Vila Mario - šport a zábava:

príjemné prechádzky po pobreží, posedenie v kaviarničkách, reštaurácie s rybími špecialitami a dalmatínskou kuchyňou s výborným domácim vínom.

Vila Mario - Hodnotenie:

Zrenovovaná privátna Vila Mário sa nachádza v kľudnejšom, ale veľmi peknom stredisku s mno žstvom zelene a je vhodná pre všetky vekové kategórie, aj pre rodiny s deťmi.

www:

www.vilamario.hr

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo