Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Hotel Neptun

***
Chorvátsko
Stredná Dalmácia

Popis hotela Termíny RecenzieHotel Neptun - poloha:

Chorvátsko, Stredná Dalmácia - Tučepi

Hotelový komplex Neptun je situovaný na okraji strediska, asi 700 m od centra v okrasnom parku, obkolesený bujnou vegetáciou.

Hotel Neptun - popis a pláž:

hotel a jeho päť dvojposchodových depandansov tvoria komplex, ktorý na nachádza priamo pri štrkovej pláži, od ktorej ho oddeľuje len prímorská promenáda. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Hotel Neptun - vybavenie:

reštaurácia „Neptun“, aperitív bar „Coco“ (7: 00-22: 00 hod.), snack bar „Slatina“, pizzeria, obchod, zmenáreň, trezor na recepcii zdarma a hotelové bezplatné parkovisko. Otvorený veľký a detský bazén so sladkou vodou, s barom a terasou na slnenie – ležadlá a slnečníky sú zdarma (v obmedz. počte), detské ihrisko s detským klubom.
Hostia z hotela a z depandansu Neptun môžu využívať fitness a krytý bazén v hoteli Alga. WiFi internetové pripojenie v priestoroch recepcie a aperitív baru zdarma.

Hotel Neptun - ubytovanie:

Moderné novo rekonštruované (v roku 2014) klimatizované 2 lôžkové izby so sprchou a WC, balkónom, SAT TV, Wi-Fi, telefónom, fénom.
Izby 1/2+1 SWCBM - 2 lôžkové izby s prístelkou.
Izby 1/2+2 SUITE - dve 2lôžkové spálne orientované na morskú stranu.

Hotel Neptun - stravovanie:

All Inclusive - raňajky, obedy a večere – formou bufetu neskoré raňajky, siesta snack, čaj o piatej, detský a nočný snack, 10:00–24:00 ponuka domácich alkoholických i nealkoholických nápojov v bare, 1x týždenne dalmatínska večera, 1x večera s prekvapením pri bazéne, tím animátorov organizuje športové a zábavné hry a súťaže počas celého dňa pre všetky vekové kategórie

Hotel Neptun - šport a zábava:

v blízkosti hotela sa nachádza športové centrum „Slatina“, tenisové kurty, stolný tenis, plážový volejbal, ihrisko na loptové hry, malý vnútorný bazén s whirlpoolom (otvorený denne od 9:00 do 18:00), vodné športy – požičovňa lyží, skútrov, člnov, vodných bicyklov.

Hotel Neptun - hodnotenie CK: ***+

Hotel Bluesun Neptun je vhodný pre klientov vyhľadávajúcich kľudnejšie prostredie, obľúbené služby ALL INCLUSIVE a aktívnu dovolenku.

 

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo