Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Hotel Bluesun Neptun

***
Chorvátsko
Stredná Dalmácia

Popis hotela Termíny RecenzieHotel Bluesun Neptun - poloha:

Chorvátsko, Stredná Dalmácia - Tučepi

Hotelový komplex Neptun je situovaný na okraji strediska, asi 2 km od centra v okrasnom parku, obkolesený bujnou vegetáciou.

Hotel Bluesun Neptun - popis a pláž:

hotel a jeho päť dvojposchodových depandansov Maslinik tvoria komplex, ktorý na nachádza priamo pri štrkovej pláži, od ktorej ho oddeľuje len prímorská promenáda. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Hotel Bluesun Neptun - vybavenie:

reštaurácia, aperitív bar, snack bar, zmenáreň, trezor na recepcii zdarma a hotelové bezplatné parkovisko. Otvorený veľký a detský bazén so sladkou vodou, s barom a terasou na slnenie. Ležadlá a slnečníky pri bazéne sú zdarma (v obmedz. počte), detské ihrisko. WiFi internetové pripojenie v celom komplexe zdarma.

Hotel Bluesun Neptun - ubytovanie:

Moderné novo rekonštruované (v roku 2014) klimatizované 2-lôžkové izby majú sprchu/WC, fén, SAT TV, telefón, WiFi zdarma a balkón. Prístelka je možná len do izby s balkónom orientovaným na morskú stranu.
Izba SUITE 1/2+2 BMS ma 2-lôžkovú spálňu a 2 lôžka v obývacej časti (rozkl. gauč), ktoré sú vhodné pre 1 dosp. os. resp. 2 deti do 13,99r. Izba je na vyžiadanie.

Hotel Bluesun Neptun - stravovanie:

All inclusive - privítací drink - raňajky, obedy, večere formou bufetu - neskoré raňajky, siesta snack, detský a nočný snack - 10:00–24:00 ponuka domácich alkoholických i nealkoholických nápojov v bare - 1x týždenne dalmatínska večera - tím animátorov organizuje športové a zábavné hry a súťaže počas celého dňa pre všetky vekové kategórie.

Hotel Bluesun Neptun - šport a zábava:

v blízkosti hotela sa nachádza športové centrum „Slatina“, tenisové kurty, stolný tenis, plážový volejbal, ihrisko na loptové hry, malý vnútorný bazén s whirlpoolom (otvorený denne od 9:00 do 18:00), vodné športy – požičovňa lyží, skútrov, člnov, vodných bicyklov.

Hotel Bluesun Neptun - hodnotenie CK: ***+

Hotel Bluesun Neptun je vhodný pre klientov vyhľadávajúcich kľudnejšie prostredie, obľúbené služby ALL INCLUSIVE a aktívnu dovolenku.

www:

www.bluesunhotels.com/hotel-neptun-all-inclusive.aspx

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo