Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Villa Valentina apartmány

***
Chorvátsko
Severná Dalmácia

Popis hotela Termíny RecenzieVilla Valentina apartmány - poloha:

Chorvátsko, Severná Dalmácia, Seget Vranjica

Apartmánová vila Villa Valentina sa nachádza v osade Seget Vranjica, vzdialenej iba 6 km od historického mesta Trogir a v blízkosti rekreačného strediska Vranjica, odkiaľ je organizovaná aj lodná doprava do Trogiru. 100 m od Vily sa nachádza autobusová zastávka a obchod s potravinami. Štrková pláž je vzdialená 80 m od tohto apartmánoveho hotela

Vzdialenosť od pláže: 80 m

Villa Valentina apartmány - vybavenie:

reštaurácia, spoločenská miestnosť s TV. Pred vilou je parkovisko pre hotelových hostí

Villa Valentina apartmány - ubytovanie:

apartmány majú 2-lôžkovú spálňu, obývaciu izbu s kuchynskou linkou, jedálňou a rozkladacím gaučom s možnosťou jednej prístelky (max. obsadenosť jedného apartmánu je 5 osôb). Apartmán je vybavený kúpeľňou so sprchou a WC, klimatizáciou, ako aj balkónom so sedením a s výhľadom na more.

Villa Valentina apartmány - strava:

Polpenzia – raňajky formou bufetu, večera je výber z 3 menu hlavného jedla, polievka, dezert a šalátový bufet. Stravovanie je v susednej budove - Villa Jožo.

Villa Valentina apartmány - šport a zábava:

V blízkom rekreačnom stredisku Medena je množstvo príležitostí pre športy aj zábavu: tenis, stolný tenis, minigolf, detské ihrisko, ako aj vodné športy. Je tu aj večerný program, vrátane nočného klubu. Okrem toho je možné využívať aj bazén v susednom hoteli Villa Jožo.

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo