Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Hotel Lišanj

**
Chorvátsko
Kvarner

Popis hotela Termíny RecenzieHotel Lišanj - Poloha:

Chorvátsko, Kvarner, Novi Vinodolski

Hotel Lišanj sa nachádza priamo na pláži, cca 400 m do centra mesta

Hotel Lišanj - Vybavenie:

recepcia, trezor (za poplatok), klimatizovaná reštaurácia , aperitív bar,terasa, internetový  kútik (za poplatok), obchod so suvenírmi, zmenáreň, masáž, sauna,kozmetický salón,  potápačské centrum, vonkajší bazén s morskou vodou , vyhrievaný vnútorný bazén s morskou vodou (od 15.6. do 31.8. uzavretý)slnečníky pri bazéne zdarma,ležadlá za poplatok, tenisové kurty, stolný tenis, sauna, masáže, ihrisko, detský miniklub a animácie. Wi - Fi na recepcii za poplatok.

Hotel Lišanj - Ubytovanie:

Hotel: dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (poschodová posteľ) sú v novšej časti a majú kúpeľňu s WC, SAT/TV, telefón a balkón (orientácia na more za príplatok).

Depandans: staršia budova , jednoducho , pôvodným nábytkom zariadené 2-lôžkové izby , niektoré s možnosťou prístelky ( riadne lôžko ) ,majú kúpeľnu s WC, telefón a balkón.

Hotel Lišanj - Stravovanie:

polpenzia formou bufetových stolov, možnosť dokúpenia nápojov k večeri za poplatok 2,- EUR/večera (platí sa na mieste, neobmedzená konzumácia nealko nápojov, piva a vína).

Hotel Lišanj - Pláž:

štrkovo-okruhliaková pláž s upravenými betónovými plochami

Hotel Lišanj - Hodnotenie:

Starší hotelový komplex Lišanj je vybudovaný priamo pri pobrežnej promenáde, ktorá ho spája s atraktívnym centrom mesta. Vhodný pre všetky vekové kategórie.

www:

www.hotel-lisanj.com

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo