Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Praha, zámky a hrady v Čechách

Česká republika
Poznávacie zájazdy

Popis hotela Termíny Recenzie

Praha, zámky a hrady v Čechách


Popis poznávacieho zájazdu: Praha, zámky a hrady v Čechách

Praha - Karlštejn - Hluboká - České Budějovice - Český Krumlov - Telč

4- dňový autokarový zájazd (bez nočných jázd)

Ubytovanie:                   3 x v hoteli
Stravovanie:                  3 x kontinentálne raňajky
Doprava:                        luxusnýautokar

Cena zahŕňa:

dopravu luxusným autokarom, 3 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, sprievodcu CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

Cena nezahŕňa:
Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc).
Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,50 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,- EUR/os./deň.
Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 85,- EUR/3 noci, miestenka 7,- EUR, príplatok za dvojsedadlo 75,- EUR.
Nástupné miesta: NR, TT, BA bez príplatkov, NZ, KN, TO, PN, PE - 8,- EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM - 10,- EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT - 12,- EUR.

Program poznávacieho zájazdu: Praha, zámky a hrady v Čechách

1. deň – odchod zo Slovenska v ranných hodinách, popoludní príchod do Prahy (UNESCO), prechádzka mestom zahrňujúca Staromestské námestie s radnicou a orlojom, Týnsky chrám, Obecný dom, Prašnú bránu, Karlovu univerzitu, Václavské námestie a Národné múzeum. Vo večerných hodinách ubytovanie v hoteli.

2. deň – po raňajkách prehliadka ďalších pražských pamätihodností – Strahovský kláštor, Loreta, Hradčanské námestie, Pražský hrad s katedrálou Sv. Víta, Zlatá ulička, Starý palác, Chrám sv. Juraja, Malá strana – kostol sv. Mikuláša, kostol Karmelitánov s pražským Jezulátkom, Karlov most a iné. Vo večerných hodinách návrat späť do hotela.

3. deň – po raňajkách presun autokarom na Karlštejn – impozantný hrad, ktorý má medzi českými hradmi výnimočné postavenie nielen historickým významom, ale i svojou architektúrou a mohutnosťou. Hrad bol vybudovaný rímskym cisárom Karolom IV. v roku 1348 predovšetkým ako miesto uloženia kráľovských pokladov. Prehliadka historických interiérov dvoch poschodí Cisárskeho paláca, spodných poschodí Mariánskej veže a Studničnej veže.
Po prehliadke presun na zámok Hluboká, ktorý patrí medzi najkrajšie české zámky a je národnou kultúrnou pamiatkou. Pri poslednej prestavbe slúžil ako predloha dokonca anglický zámok vo Windsore. Zámok Hluboká je obľúbeným miestom všetkých romantikov. Po prehliadke transfer do Českých Budějovíc, ktoré sú hospodárskym a kultúrnym centrom južných Čiech. Večerná prechádzka mestom a ubytovanie.

4. deň – po raňajkách krátky presun do Českého Krumlova (UNESCO) – prekrásne historické centrum, zámok. Po prehliadke transfer do mesta Telč, prehliadka mesta: Svätodušná veža, zámok (miesto natáčania známych českých rozprávok), jedinečné námestie zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. V popoludňajších hodinách odchod späť do SR, príchod v neskorších večerných hodinách.

(zmena programu vyhradená)

Upozornenie: pre kolektívy možnosť určenia si termínu podľa vlastného výberu, cena podľa dohody v závislosti na počte osôb.

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute
júl 2016 Strava Doprava Dospelý na základnom lôžku
LM    3 noci raňajky autobusom 181,35 EUR
195,00 EUR


Zobraziť všetky zájazdy

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo