Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Hotel Grand Sunny Beach

****
Bulharsko
Slnečné pobrežie

Popis hotela Termíny RecenzieRecenzie

Hotel Grand Sunny Beach
Autor: Lukáš Felis
11.07.2012 13:47
Odpovedať

Cestovka prezentovala tento hotel ako luxusný a na úrovni 4 hviezdičiek so všetkým čo k tomu patrí. Aj keď je to Bulharsko očakávali sme od toho viac. Boli sme partia 6tich mladých ľudí (3 chalani a 3 baby) v rozmedzi 19 až 24 rokov.

Jedina výhoda ubytovania je, že z každej izby je výhľad na Slnečné pobrežie, promenádu a more. Izby su zariadené celkom fajn ale podaktorý klienti sa sťažovali na rozbite postele alebo iné nedostatky. My sme mali len jeden problem a to taký, že prúd teplej vody bol minimálny a dokonca dvakrát sa stalo, že nešla vôbec voda. Mohlo to byť tým, že sme boli na 12 poschodí. Na 10 nemali vôbec tento problem. Iným zas tiekol záchod alebo hučala klimatizácia. My sme ju ani nezapínali.

Stravu sme mali all inclusive. Cestovka písala, že bude od 10:00 do 23:00 no realita bola taka, že bolo len do 22:00 a prve dva dni povedal už o 21:00 že nemá čo nalievať. Tak sa to povedalo delegatke a potom už nebol problem.

Mne osobne strava chutila aj keď nebol veľký výber ale predsa len nie je to Turecko, Egypt či Tunisko čiže nič veľke som ani nečakal. Raňajky ale boli asi najlepšie. Strava sa moc nemenila čiže pri 12tich dňoch by sa to asi nedalo vydržať.

 

Okrem toho, že vo vnútornom bare bol jeden barman, ktorý pri večerných návaloch vôbec nestíhal to bolo všetko okej. Dokonca jeden barman bol veľmi ochotný a milý a vždy nam spravil bez problemov 6 alebo aj 12 miešaných drinkov naraz zatiaľ čo bohužial iný museli čakať.

Upratovačky chodili denne a menili aj uteráky a izbu vždy veľmi pekne upratali. Recepcia bola tiež v poriadku čiže voči personálu nemám žiadne výhrady.

Pláž bola široká a čistá. Ďalej od mora mal hotel lehátka so slnečníkmi ktoré boli zadarmo a bližšie to boli súkromné pláže kde boli lehatka a slnečníky za poplatok. Bolo tam aj volejbalové ihrisko a sami bar. Na pláž sa išlo cez promenádu kde boli same obchody so všetkým. More bolo dosť špinave od rias ale boli aj dni kedy bolo prekrásne čisté. Sem tam sa vyskytla aj mala medúza.

Bol som prvykrát v Bulharskú a páčil sa mi tam hlavne nočný život a to, že je to také živé a hlavne lacné. Pre mladé partie je to ako stvorené. Okolie hotela ale nula bodov a do tohto hotela by som ja osobne už nikdy nešiel. Vnútri v lobby bare to bolo okej aj pekne ale pri bazéne nič.

Najlepšie zo všetkého bola návšteva Aquaparku Nesebar v Nesebari, ktorý fakt stál za to a bol aj na vyššej úrovni ako podaktoré Talianské Aquaparky. Hodnotím to tak, že neľutujem peniaze za dovolenku ale myslím, že buď Bulharsko alebo priamo ten hotel ma čo robiť ešte aby sa vyrovnali iným dovolenkovým destináciam.

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo