Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Aparthotel Gardenia

***
Bulharsko
Primorsko

Popis hotela Termíny RecenzieAparthotel Gardenia - poloha:

Bulharsko, Primorsko

Aparthotel Gardenia sa nachádza v blízkosti hotela Meteora, je vzdialený približne 250 m od severnej piesočnatej pláže, 250 m od centra a od Aquaparku približne 200 m.

Aparthotel Gardenia - popis

4-poschodový aparthotel, zariadený pekným nábytkom vhodný pre stredne náročných klientov, hlavne pre rodiny s deťmi. Pláž piesočnatá, cca 350 m– severná. Ležadlá a slnečníky za poplatok.

Aparthotel Gardenia - vybavenie

recepcia, výťah, terasa s posedením, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, bar, vináreň, fitness, SPA centrum za poplatok, tri sauny (fínska, turecká-mokrá a infra) a masáže. Možnosť pripojenia WiFi na recepcii a v okolí bazéna zdarma. Možnosť parkovania v areáli zdarma (obmedzený počet). Ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma.

Aparthotel Gardenia - ubytovanie

je zabezpečené v apartmánoch pre 3 až 6 osôb, sprcha/WC, SAT-TV, telefón, chladnička, malá kuchynka so základným vybavením (taniere, poháre a príbory podľa počtu osôb), elektrická dvojplatnička, klimatizácia, rýchlovarná kanvica, balkón resp. terasa.
APARTMÁNY pre 2-5 osôb, majú dve miestnosti, spálňu s dvoma lôžkami a v obývacej miestnosti sa nachádza rozťahovací gauč pre dve osoby. Na vyžiadanie 5. lôžko.
APARTMÁNY pre 4 až 7 osôb, majú tri miestnosti, dve spálne s dvoma lôžkami a v obývacej miestnosti sa nachádza rozkladací gauč pre dve osoby.
Apartmán musí byť obsadený 4-mi plne platiacimi osobami. Na vyžiadanie 7. lôžko.

Aparthotel Gardenia - strava

bez stravy s možnosťou varenia. Možnosť stravovania v reštaurácii aparthotela.

Aparthotel Gardenia - šport a zábava

vodné športy pri bazéne, resp. na pláži, šmykľavky na južnej pláži. Na konci severnej pláže sa nachádza nudistická pláž. Stredisko ponúka aj tenisové kurty, futbalové, basketbalové a plážové ihriská, školu kitesurfingu, prenájom bicyklov. Na pláži je možnosť za poplatok si prenajať vodné bicykle, vodné lyže, windsurfing, jazdu na vodnom banáne. Súčasťou strediska sú aj diskotéky, reštaurácie, bary a aquapark.

Aparthotel Gardenia - hodnotenie CK:

Moderný apartmánový hotel s kvalitnými službami, vhodný pre náročnejších klientov na ubytovanie i rodiny s deťmi.

Ďalšie informácie:

www.gardenia-bg.com

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo