Destinácie:    Dozadu    Dopredu

Hotely:    Dozadu    Dopredu

Hotel Puldin

Bulharsko , Kiten

Hotel Puldin - poloha a popis:

Hotel Puldin sa nachádza neďaleko hotela Sigma a v blízkosti známeho zálivu Atliman, v peknom prostredí horského parku a vzdialený od pláže je 100 metrov. V hoteli sa nachádza recepcia, vestibul s TV/SAT, reštaurácia, denný bar.. K dispozícii je vonkajší bazén s barom. Slnečníky a lehátka sú k dispozícii bezplatne.

Hotel Puldin - ubytovanie:

V 2- lôžkových jednoducho zariadených izbách s možnosťou 1 prístelky. Každá izba má balkón, chladničku, TV/SAT, kúpeľňu s WC.

Stravovanie:

V cene sú raňajky podávané formou bufetu. Možnosť doobjednať večere podávané formou bufetu.

Pláž:

Dve pláže južná a severná (Atliman). Pláže sú piesočnaté s pozvoľným vstupom do mora.

Šport a zábava:

Jachtklub, vodné bicykle, vodné skútre, banán. Diskotéky, bary, reštaurácie, taverny so živou hudbou, stánky s občerstvením.

Hodnotenie hotela Puldin:

Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie nenáročných klientov, ktorým nevadí rušnejšie prostredie a ktorí ocenia výbornú polohu blízko pláže, pekné prostredie horského parku a čistý vzduch.

Pozn: Všeobecný popis hotela je len informatívny.

Termíny

vysvetlivky - last minute

Pre tento hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel. č.: 036 / 62 222 19, prípadne na e-mailovej adrese dekampo@mail.telekom.sk .

» Nová registrácia
» Zabudnuté heslo